| biuro@liczydloksiegowosc.pl | +48 784 674 842 | +48 666 991 733
biuro księgowe poznań

O firmie Liczydło

Biuro rachunkowe LICZYDŁO to firma skupiająca profesjonalistów świetnie wyszkolonych i na bieżąco aktualizujących wiedzę na temat zmian w ustawodawstwie podatkowym. Nasz zespół składa się z fachowców w dziedzinie kompleksowej obsługi księgowej podmiotów gospodarczych. Nasi księgowi i specjaliści służą szeroką wiedzą z zakresu rachunkowości, prawa fiskalnego oraz kodeksu pracy.

Prowadzimy także obsługę kadrowo-płacową w zakresie urlopów, zwolnień lekarskich, wynagrodzeń. Przygotowujemy także rozliczenia roczne dla pracowników.

Kompleksowa obsługa podatkowo - rachunkowa i kadrowa małych i średnich firm, osób fizycznych, spółek, szkół, fundacji oraz sklepów to obszar, w którym specjalizuje się nasze biuro rachunkowe. Poznań to miasto, w którym funkcjonuje wiele podmiotów z wielu branż, dla których prowadzimy księgowość. Dzięki szerokiemu spektrum Klientów i rozlicznym wymaganiom każdego z nich mamy doświadczenie zarówno w obsłudze osób fizycznych i spółek o różnego rodzaju osobowości prawnej. Wszystkie rozliczenia i księgowość prowadzimy przy pomocy programów zgodnych z aktualnymi ustawami podatkowymi. Na życzenie Klienta przygotowujemy zestawienia księgowe na bieżąco.

Jeśli poszukujecie solidnego, sprawdzonego i doświadczonego partnera, który zajmie się prowadzeniem rachunkowości Państwa firmy, odwiedźcie nas, spotkajcie się z naszymi specjalistami i postawcie na nasze biuro księgowe. Poznań, ul. Przemysłowa 39/3. Zapraszamy!

podpis


Zapraszamy do współpracy!

Przewiń